29 kolo 21.6.2014 Kraslice - Svatava 4:1

gól : David Trojan

Sestava  : Kusík-Juhár,Rajtšlegr D,Benda,Reissmüller-Rajtšlegr T,Slejška,Šváb M,Tříska-Vavrek,Lučan

Střídal  :  Trojan

Soupeř se svou výkonností patří do Krajských soutěží, hrálo se celý zápas na branku hostů, slepená sestava hostů podala výkon na hraně svých možností.

28 kolo 15.6.2014 Chodov B - Svatava 8:1

gól : Tomáš Oswald

Sestava  :  Vavrek-Benda,Reissmüller,Kusík,Rajtšlegr-Juhár,Slejška,Beňovský,Proft-Tůma,Popovič
Střídali   :   Oswald,Pech
Domácí byli lepším týmem, ale hrubé individuální chyby Baníku které by se neměli stát ani žákům
změnily utkání v exhibici domácích.

27 kolo 7.6.2014 Svatava - Bukovany 1:5

góly : Robert Benda

Sestava  :  Vavrek-Benda,Reissmüller,Rajtšlegr D,Kusík-Proft,Beňovský,Rajtšlegr,Juhár-Tůma,Popovič
Střídali   :  Oswald,Bendík,Kott
Hosté víc chtěli, domácí byli trapní ve všech řadách.

26 kolo 1.6.2014 Horní Slavkov B - Svatava 1:0

Sestava :  Vavrek-Ticháček,Rajtšlegr D,Benda,Kusík –Proft,Beňovský,Rajtšlegr T,Juhár-Tůma,Slejška
Střídali   :  Lučan,Bauer
Nejlepší výkon Baníku na jaře na body nestačil. Bez gólu se vyhrát nedá a šancí bylo dost……..

25 kolo 24.5.2014 Svatava - Dolní Rychnov B 4:0

góly : Robert Benda , Vlastimil Proft , David Trojan , Michal Tůma

Sestava-Vavrek-Benda,Ticháček,Mráz,Proft-Kusík,Rajtšlegr T,Beňovský,Popovič-Trojan,Bendík
Střídali : Tůma.Juhár,Rajtšlegr D.
Jednoznačné utkání s nejslabším soupeřem v soutěži. Skóre mělo být vyšší!

24 kolo 17.5.2014 Jindřichovice - Svatava 5:2

góly : Michal Tůma , Jiří Slejška

Sestava :  Vavrek-Benda,Slejška,Rajtšlegr D,Kusík-Lučan,Beňovský,Rajtšlegr T,Trojan-Bendík,Tůma

Střídali : nebyli hráči na střídání

Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, ale jejich góly padly  po hrubých chybách v obraně hostů. Po přestávce se hra vyrovnala, ale na obrat to nestačilo.

23 kolo 10.5.2014 Krásno - Svatava 3:3 penalty 2:4

góly : Jaroslav Beňovský , Tomáš Rajtšlegr , Michal Tůma

Sestava : Vavrek-Proft,Rajtšlegr D,Reissmüller,Kubrycht-Beňovský,Rajtšlegr T,Hereit,Pech-Muzslaj,Tůma Střídali : nikdo

S pěti dorostenci v sestavě vydřeli svatavští dva body po penaltách. Domácí byli v poli lepším týmem, ale bojovnost a obětavost byla na straně hostí. Hoši z dorostu úspěšně nahradili hvězdné hráče

A.mužstva Kusíka,Trojana, Popoviče a Bendíka,kteří bez omluvy nepřišli na zápas.Doroste dík..................

22 kolo 4.5.2014 Kynšperk B - Svatava 3:2

góly : Radim Reissmüller , Pavel Popovič

Sestava   :    Vavrek-Proft,Reissmüller,Rajtšlegr D,Benda-Kusík,Beňovský,Rajtšlegr T,Popovič-Slejška,Bendík   :   Střídali-Tůma,Pech,Lučan

Za stavu 2-2 si hosté dali vlastní gól. Domácí však byli po celý zápas lepším týmem a jejich vítězství je zasloužené. Dík patří klukům z dorostu,kteří chodí pomáhat na zápasy mužů.

dohrávka 16 kola 1.5.2014 Březová C - Svatava 0:3

góly : Robert Bendík , Michal Tůma , David Trojan

Sestava   :   Vavrek- Ticháček,Rajtšlegr D,Kott,Reissmüller-Proft,Beňovský,Rajtšlegr T,Popovič-Slejška Bendík        StřÍdali   Trojan,Benda,Bauer,Tůma

Zasloužené vítězství hostů, které podržel golman Vavrek chycenou penaltou za stavu 0-1. Po vstřelení druhé branky ovládl Baník hru a s přehledem si připsal třetí vítězství v řadě.

21 kolo 27.4.2014 Svatava - Staré Sedlo 1:0

gól : Tomáš Rajtšlegr

Sestava  Vavrek-Juhár,Rajtšlégr D,Reissmüller,Benda-Kusík,Beňovský,Ŕajtšlégr T,Tůma-Slejška,Bendík       Střídali-Kott,Bauer,Lučan

..Hosté ze Sedla byli fotbalovější, ale šance si nevytvářeli. Baník zodpovědně bránil a po rychlém protiútoku byl faulován Tůma a Tomáš Rajtšlégr penaltu proměnil. Ve druhém poločase tlak hostí zesílil, ale

Baník hosty do žádných šancí nepustil.

20 kolo 19.4.2014 Šindelová - Svatava 1:2

góly : Radim Reissmüller , Robert Bendík

Sestava  -Vavrek-Ticháček.Rajtšlégr D.,Reissmüller,Benda-Juhár,Beńovský,Rajtšlégr T,Trojan-Popovič,Tůma.   Střídali-Slejška,Kusík,Kott,Bendík

Ve vyrovnaném utkání na hřišti které připomínalo spíš rozorané pole konečně Baník bodoval.V prvním poločase si hosté vytvořili několik šancí, které však neproměnili. Domácí hrozili pouze ze standartních

situacích. Závěrečnému tlaku domácích Baník odolal a zaslouženě si připsal tři body

11 kolo 2.11.2013 Svatava - Horní Slavkov B 6:1

góly : David Trojan 2 , Tomáš Rajtšlegr , Nico Harčar , Michal Tůma , Dominik Rajtšlegr

10 kolo 27.10.2013 Dolní Rychnov B - Svatava 2:4

góly : David Trojan 2 , Nico Harčar , Michal Tůma

9 kolo 19.10.2013 Svatava - Jindřichovice 2:5

góly : David Trojan , Nico Harčar

8 kolo 12.10.2013 Svatava - Krásno 1:4

gól : Nico Harčar

7 kolo 5.10.2013 Svatava - Kynšperk B 3:2

góly : Nico Harčar , Pavel Popovič , David Juhár