15 kolo 25.4.2015 Svatava - Královské Poříčí

14 kolo 18.4.2015 Žlutice - Svatava

13 kolo 11.4.2015 Svatava - Rotava

12 kolo 4.4.2015 Svatava - Chyše

dohrávka 1 kola 9.11.2014 Kynšperk - Svatava 3:5

góly : Tomáš Oswald , Václav Mendl , Matěj Šváb , Dominik Rajtšlegr , Lukáš Pech

• po velmi bojovném utkání jsme zaslouženě vyhráli

11 kolo 1.11.2014 Svatava - Božíčany  3:5

góly : Tomáš Oswald 2 , Václav Mendl

• Po velmi špatným výkonu nás porazil poslední mužstvo naší tabulky.

10 kolo 25.10.2014 Sedlec - Svatava  1:3

• Velmi dobře odehraný zápas s naší strany musím všechny hráče pochválit za skvělí výkon kluci super

9 kolo 18.10.2014 Svatava - Březová  3:1

góly : Tomáš Oswald 2 , Matěj Šváb

• Sestava : Rajtšlegr - Parkmann , Kubrycht , Brázda , Pippenbacher - Pech , Tříska , Mendl , Bajger - Oswald , Šváb
  • Střídali : Muzslai , Fülöp
  • Do zápasu jsme nastoupili pozměněné sestavě do brány se postavil D.Rajtšlegr a na stopera šel hrát Patrik Parkman a do zálohy se postavil Míra Bajger, utkání začalo ve vysokém tempu které nám vyhovovalo a už ve dvacáté minutě jsme se radovali po akci Matěje Švába který zavěsil první gol a to ještě s naší strany nebyl konec už zanedlouho jsme rozvlnili síť po druhé a to se prosadil Tomáš Oswald.Pak se hra uklidnila obě dvě mužstva... vytvářela hromadu nepřesných přihrávek.Ve 40 min jsme udeřili po třetí a to opět Oswald doklepl míč do brány a tak skončil poločas 3:0 pro Baník. Do druhého poločasu nastoupil maďarský reprezentant Dominik Fülöp který si přivezl skvělou formu ze srazu madarského národáku v záloze to rozhýbal a dělal velmi velké problémy březovským zadákům.Hra se převážně hrála na půlce s velmi nepřesnými přihrávkami které jsme dělali a toho soupeř využil a v 50 min a dal gól. To březovské družstvo nakoplo a začali se dostávat do velmi dobrých šancí, ale naráželi na velmi dobrého brankáře D.Rajtšlegra, který už za své záda nepustil žádný míč a proto jsme se po 4 porážkách mohli radovat ze tří bodů.

8 kolo 11.10.2014 Kynžvart - Svatava  5:0

• Sestava : Šváb - Kubrycht , Tříska , Brázda , Pippenbacher - Mendl , Oswald , Fülöp , Bajger - Pech
  • K zápasu jsme odjížděli bez tří hráčů Muzslai , Rajtšlegr , Parkmann, takže musel jeden hráč do brány do první půle se do brány postavil Matěj Šváb ale jeho brankářské schopnosti nestačily na domácí tým který mu nasázel 5 gólů. O přestávce jsme pozměnily sestavu přeházeli pár hráčů v četně brankáře kterého nahradil Tomáš Oswald který předvedl super výkon v bráně v četně všech hráčů na hřišti takže druhá půle byla 0:0 a k tomu nám rozhodčí neodpískal po faulu na Lukáše Pecha jasnou penaltu. Za výkon bych chtěl všem hráčům poděkovat a vyzdvihnou Dominika Fülöpa že místo toho aby jel na sraz Maďarské reprezentace si raději plnil klubové povinnosti.

7 kolo 4.10.2014 Svatava - Habartov  0:3

6 kolo 28.9.2014 Královské poříčí - Svatava  3:1

gól : Tomáš Oswald

• Sestava : Muzslai - Šváb , Tříska , Kubrych , Pippenbacher , Macek , Pech , Kuržela , Oswald , Rajšlegr
  • Střídali : Bajger , Fülöp
  • Po velmi dobré první půli kterou jsme domácí zaskočily dobrým přistupováním a rychlou kombinací jsme vedli po golu Oswalda 1:0 do druhé půli jsme si řekli že budeme pokračovat ve stejné taktice ale na hřišti to bylo úplně jiné mužstvo než v první půli domácí začali více napadat a to některým našim hráčům dělo velký problém a taky více běhali a to už naše mužstvo se slabou fyzičkou nezvládli proto nás třikrát potrestali a zaslouženě vyhráli.

5 kolo 20.9.2014 Svatava - Žlutice  1:3

gól : Jan Kužeja

• Sestava : Muzslai - Kuržeja , Brázda , Pech , Fülöp - Oswald , Tříska , Kubrycht , Rajtšlegr , Šváb , Parkmann
  • Sřídali : Lučan , Bajger
  • K zápasu jsme přistoupili velmi špatně proto nás soupeř zákonitě přehrál.

4 kolo 13.9.2014 Rotava - Svatava  7:0

• Sestava : Muzslai - Brázda , Pippenbacher , Tříska , Pech , Lučan , Fülöp, Oswald , Mizera - Bajger
  • K zápasu jsme odjížděli bez 4 hráčů který byly buď zdravotně nebo rodiné důvody mimo takže jsme nastoupily v 10 hráčů, a to domácí mužstvo využilo a zaslouženě vyhrálo.

3 kolo 7.9.2014 Chyše - Svatava  1:2

góly : Tomáš Mizera 2

• Sestava : Muslai - Rajšlegr , Kubrycht , Tříska , Pippenbacher , Šváb - Pech , Fulop , Lučan - Mizera , Oswald
  • Střídali : Bajger , Džupin
  • Po velmi dobrém výkonu jsme vyhráli zaslouženě.

2 kolo 30.8.2014 Svatava - Citice  4:3

góly : Tomáš Oswald 2 , Tomáš Mizera , Matěj Šváb

• Sestava : Muzslai - Kubrycht , Rajtšlegr , Brázda , Tříska - Mizera , Hendrych ,Oswald , Džupin - Lučan , Pech
  • Střídali : Bajger , Macek , Fülöp , Šváb